Profil

 

ARASCO, ileri teknolojinin gerektirdiği mühendislik ve taahhüt hizmetlerine yönelerek , Teknolojik yapılar ile Bilgi işlem merkezlerinin ve Enerji santrallerinin artış gösterdiği bu dönemde ilgili sektörlerin altyapı tedarikçisi olarak faaliyet göstermektedir.

ARASCO bu sektörlerdeki yangın algılama ve söndürme, taahhüt, proje, bakım, servis ve işletim hizmetlerini de kapsayacak şekilde yapılanmakta ve Müşterilerinin Mühendislik Ortağı olmayı hedeflemektedir.

BT & Telekom Sektöründe ARASCO;

Bilgi Teknolojileri ve Telekom sektöründe ARASCO çok geniş ve farklı müşteri tabanına altyapı kurulumu, servis, bakım ve işletim hizmetleri vermeyi hedeflemektedir. ARASCO bu sektörlerdeki yangın algılama ve söndürme, taahhüt, proje, bakım, servis ve işletim hizmetlerini de kapsayacak şekilde yapılanmaktadır.

Ortaklarının ve diğer kardeş kuruluşlarının 32 yıl boyunca oluşturduğu birikimleri müşterileri ile paylaşmayı odak noktasına koyan ARASCO, faaliyet gösterdiği tüm iş kollarında projeleri fikir aşamasından ele alarak; müşterilerinin talebine uygun olarak mühendislik, proje ve tasarım hizmetleri de vererek müşterileri için en uygun çözümü geliştirmektedir. Müşterilerimiz için hayati önem taşıyan merkezlerde yer alan tüm ürünlerimiz ve gerçekleştirdiğimiz tüm kurulumlarımız için 7/24 ilkesine göre çalışan Bakım ve Servis ağımız, ARASCO kalite güvencesiyle hizmet sunmaktadır.

Hizmetlerimiz, 

 1. Bilgi işlem odaları,
 2. Felaket önleme Merkezleri,
 3. Telekomunikasyon Merkezleri,
 4. Elektro- Mekanik Taahhüt Hizmetleri,
 5. Endüstriyel Mekanlar,
 6. Metro İstasyonları,
 7. Petrol ve Gaz Sektörü,
 8. Elektrik Odaları,
 9. Depolar, Arşivler, Müzeler, Medikal Ortamlar,
 10. Yangın Algılama ve Söndürme Sistemleri,
 11. Telekom Binaları (MTC, BTS),
 12. IT (Veri Merkezleri) Alt Yapıları
 13. 7X24 Servis ve Bakım

 

© 2014 Arasco All rights reserved.